شرایط و ضوابط پشتیبانی سانا. اولویت اصلی ما در پشتیبانی سانا، حفاظت از اطلاعات شخصی شما است.. ما کاملاً واقف هستیم که اطلاعات شخصی شما به خود شما تعلق دارد و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا از اطلاعاتی که با ما به اشتراک گذاشته‌اید به خوبی محافظت کنیم و با دقت آنها را پردازش نماییم.. ما بیشترین ارزش را برای اعتماد شما قائلیم. از این رو حداقل اطلاعات را با اجازه خودتان از شما دریافت میکنیم و از این اطلاعات تنها برای مقاصد در نظر گرفته شده استفاده می‌نماییم.. ما این اطلاعات را نزد اشخاص ثالث بدون آگاهی شما افشا نمی‌کنیم. ما در تلاشیم که مشکلات شما را در سانا حل کنیم.. اعتماد شما برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است و بنابراین تمام تلاشمان را می‌کنیم تا از اطلاعات شخصی شما حفاظت کنیم.. شرایط حفظ حریم خصوصی بدون توجه به نوع دستگاه مورد استفاده شما برای دسترسی به سرویسهای ما (رایانه، تلفن همراه، رایانه لوحی، یا تلویزیون) اعمال میشود.. ما اطلاعات شما را تا زمان حل شدن مشکلات شما نگه داری میکنیم و بعد از حل شدن کامل مشکلات شما، اطلاعات شخصی شما حذف میشود.. بعضی از سرویس‌ها به شما امکان می‌دهند اطلاعاتی را به‌طور مستقیم در اختیار ما قرار دهید. برای مثال:


- وقتی حساب یا نمایه‌ای را با ما ایجاد می‌کنید، ممکن است اطلاعاتی مانند نام، شماره تلفن یا آدرس ایمیل را از شما بپرسیم.. شما بادسترسی یا استفاده از خدمات ما ، رضایت خود مبنی بر ذخیره کوکی ها، باقی تکنولوژی های قابل ذخیره محلی، بیکن ها و سایر اطلاعات روی دستگاه خود را اعلام می نمایید.


- کوکی‌ها، فایل‌های کوچکی هستند که اطلاعات را روی رایانه، تلویزیون، تلفن همراه، یا دیگر دستگاه‌ها ذخیره می‌کنند.

- ‏‫کوکی‌ها به نهادی که آن‌ها را روی دستگاه‌تان قرار می‌دهد امکان می‌دهند شما را در میان وب‌سایت‌ها، سرویس‌ها، دستگاه‌ها، ویا جلسات مرورگر مختلف شناسایی کنند.

- کوکی‌ها برای اهداف مفید بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال:

- کوکی‌ها می‌توانند اطلاعات کاربری ورود به سیستم شما را به خاطر بسپارند، بنابراین مجبور نیستید هر دفعه که وارد سرویس می‌شوید، آن اطلاعات را وارد کنید.

- کوکی‌ها به ما کمک می‌کنند بدانیم کدام بخش از سرویس‌های ما پرطرفدارتر است، زیرا کمک می‌کنند صفحات و ویژگی‌هایی را که بازدیدکنندگان به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنند، و مقدار زمان صرف‌شده در این صفحه‌ها را مشاهده نماییم.

- مطالعه این گونه اطلاعات به ما کمک می‌کند سرویس‌ها را با نیازهای شما انطباق دهیم و تجربه بهتری برای شما فراهم نماییم.

- وقتی از یکی از مرورگرهای وب برای دسترسی به سرویس‌ها استفاده می‌کنید، می‌توانید مرورگرتان را برای پذیرش یا رد تمامی کوکی‌ها، یا مطلع کردن شما هنگام فرستادن کوکی، پیکربندی کنید.

- هر مرورگری متفاوت است، بنابراین منوی راهنمای مرورگرتان را برای اطلاع از چگونگی تغییر ترجیحات کوکی بررسی نمایید، سیستم عامل دستگاه شما ممکن است کنترل‌هایی اضافی برای کوکی‌ها داشته باشد.

- توجه داشته باشید که، ممکن است برخی سرویس‌ها طوری طراحی شوند که با استفاده از کوکی‌ها کار کنند و به همین دلیل احتمال دارد غیرفعال کردن کوکی‌ها بر امکان استفاده شما از این سرویس‌ها یا قسمت‌های خاصی از آن‌ها تأثیر بگذارد.

- همچنین ممکن است ما، از فناوری‌هایی به‌نام بیکن یا پیکسل استفاده کنیم که اطلاعات را از دستگاه شما به یک سرور مرتبط می‌سازد.

- بیکن‌ها می‌توانند در مطالب آنلاین، ویدیوها، و ایمیل‌ها جاسازی شوند و به سرور اجازه دهند تا انواع مشخصی از اطلاعات را از دستگاه‌تان بخواند، بداند چه زمانی از مطلب خاصی یا پیام ایمیلی خاصی بازدید کرده‌اید، زمان و تاریخ بازدید شما از بیکن را تعیین کند، و آدرس IP دستگاهتان را بداند.

- از بیکن‌ها برای اهداف مختلفی از جمله تجزیه‌وتحلیل استفاده از سرویس‌هایمان و همراه با کوکی‌ها برای ارائه مطالب و آگهی‌هایی که بیشتر مربوط به شما باشند، استفاده می‌کنیم.
حائز اهمیت است که به‌طور مرتب به‌روزرسانی‌های سیاست حفظ حریم خصوصی را بررسی نمایید.